Čo vykupujeme

Vykupujeme všetky predmety zo zlata a to najmä:

 

- zlaté investičné mince - Vykupujeme od rôznych známych zahraničných výrobcov zlatých investičných mincí (napr, Münze Österreich AG, Royal Canadian Mint, Rand Rafinery a ďalšie). Takéto mince sú obyčajne aj v rôznych hmotnostiach. Hmotnosti týchto mincí sú udávané obyčajnie v unciach (1unca = 31,1g). Ich váha sa pohybuje od niekoľko gramov až po jeden kilogram.

 

- zlaté investičné tehličky - Vykupujeme od rôznych zahraničných spoločností (Argor Heraeus, Heraeus Deutschland, The Perth Mint a iné) zoradených v katalógu investičného zlata. Zlaté investičné tehličky môžu mať razenú alebo liatu podobu. Ich hmotnosti sa pohybujú od jedného gramu až po 50 uncí (viac ako 1,5 kilogramu). 

 

- ostatné zlaté produkty - okrem investičných zlatých predmetov vykupujeme aj iné predmety zo zlata ako napríklad zlaté šperky (náušnice, prestene, náhrdelníky, prívesky, hodinky), zlaté sety a súpravy, zliatky, zlomkové zlato, zubné zlato a rôzne iné. Stačí priniesť vaše zlato do našej pobočky v Bratislave, kde ho následne oceníme.

 

Zavolajte nám alebo nás navštívte a nechajte si oceniť vaše zlato!

 

Okrem zlata vykupujeme aj investičné striebro, brilianty, starožitné obrazykatalyzátory.